Cart

Press Enter / Return to begin your search.

Książka / notatnik motywacyjny „Przestań walczyć. Zacznij zwyciężać” w twardej, minimalistycznej oprawie, z półotwartym grzbietem krytym płótnem. Okładka wykonana jest z czarnego matowego kartonu powlekanego srebrnym tłoczeniem.

Od Autora: Zapraszam Państwa do wspólnej, często najtrudniejszej, a z pewnością najważniejszej w życiu człowieka podróży – podróży do wnętrza siebie. Mam nadzieję, że ten jedyny w swoim rodzaju motywacyjny notes będzie najlepszym prezentem jaki jestem Państwu oraz bliskim Państwu osobom sprawić. Niezapisane karty pomiędzy chronologicznie złożonymi drogowskazami (tekstami) niech posłużą jako miejsce zapisywania najważniejszych życiowych spostrzeżeń, do których mam wielkie życzenie choć nieznacznie się przyczynić.

Zachęcamy do zapoznania się pierwszym rozdziałem Notatnika i wkroczenia na początek drogi zaproponowanej przez Autora. Rozdział ten ukazuje strukturę i rytm, w jakim skonstruowana jest całość. Po każdym drogowskazie, tekście zaproponowanym przez Autora następuję część notatnikowa, zawierająca co jakiś czas dodatkowe myśli, wskazówki czy inspiracje.

Darmowy rozdział do pobrania tutaj.